Usta Analist 3 Altcoin İsmi Verdi: Güçlü Ralli Potansiyelleri Var!

Kripto para piyasası konsolide olurken güç toplamaya çalışıyor. Lider kripto Bitcoin şimdilik 63 bin dolarda destek buldu ve yen, hamlesine hazırlanıyor. Altconi’lerde ise karışık bir görünüm hakim. Belirsizliğin arttığı bu atmosferde geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, bir Ethereum rakibi altcoin projesinin bu yıl 2 kattan fazla kazanç elde etmeye hazır olduğunu söylüyor. Analist ayrıca 2 altcoin’de yükselişte olduğunu belirtiyor.

Solana 2024’te 500 dolardan fazla olacak!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, son satışların ardından piyasa oyuncuları temkinli hareket ediyor. Bununla birlikte, analistler bazı projelerin daha güçlü hamleler için hazırlandığını söylüyor. Altcoin Sherpa takma adlı popüler analist, Ethereum rakibi Solana’nın (SOL) bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceğini tahmin ediyor. Ancak analist SOL’da uzun vadeli yükselişe geçerken, Ethereum rakibinin yeni bir yükselişe başlamadan önce bir geri çekilmeye tanık olmasını bekliyor. Bu bağlamda Altcoin Sherpa, şu açıklamayı yapıyor:

Muhtemelen 200-250 dolarlarda bir yerlerde bir geri çekilme olacak. Ancak, ne kadar derin olacağını bilmiyorum. Bu döngüde hala yükselişte, bireysel için en iyi Blockchain (meme coinler bunun kanıtı). Muhtemelen 2024’te 500 dolardan fazla olacak!

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, Solana yazı sırasında, günlük bazda %4,7 düşüşle 175 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte SOL, haftalık grafiğinde %14 ile hala daha yeşil bölgede.

Altcoin Sherpa: RSS3, hala çok güçlü bir coin!

Analist, merkezi olmayan bir bilgi işleme protokolü olan RSS3‘e de bakıyor. Altcoin Sherpa, RSS3’ün üst sınırı 0,57 dolar ve alt sınırı 0,40 dolar olan bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor. Bu bağlamda analist, “Hala çok güçlü bir coin olan RSS3’e hala yatırım yapıyorum. Ayrıca, bir çantam var. Şimdilik değişiyor ve piyasadaki dalgalanmanın ortasında çok güçlü olduğunu düşünüyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada RSS3, son 24 saatte %3,2 düşüşle yazım sırasında 0,4693 dolardan işlem görüyordu. Token haftalık grafiğinde yaklaşık %14 artış kaydetti.

0,43 dolar civarında finansal özgürlük için ONDO satın alın”

Son olarak analist, kısa vadeli tahviller ve ABD Hazine tahvilleri de dahil olmak üzere gerçek dünya varlıklarını (RWAs) tokenlaştırmaya odaklanan bir proje olan Ondo Finance (ONDO) üzerinde yükselişte olduğunu söylüyor. Analist, “ONDO: 0,43 dolar civarında finansal özgürlük için ONDO satın alın. Bu döngüde gerçek dünya varlıkları (RWA) için çantalarımdan biri, gelecek için iyi şeyler bekliyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada Ondo, son 24 saatte %43’ten fazla artışla yazı sırasında 0,611 dolardan işlem görüyordu. ONDO, bu hamlesiyle haftalık grafiğinde de yeşil bölgeye geçiş yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x